Pazartesi, Haziran 17, 2024
spot_img
Ana SayfaSİYASETAK PARTİ'DEN ALBAYRAK'A KİNAYELİ TEŞEKKÜR

AK PARTİ’DEN ALBAYRAK’A KİNAYELİ TEŞEKKÜR

AK Parti Tekirdağ İl ve İlçe Başkanlığı bir basın açıklaması yaparak hükümet caddesini çift yöne çeviren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a kinayeli bir şekilde teşekkür etti.

“ALBAYRAK’IN AK PARTİ’YE ÖZÜR BORCU VARDIR”

Köprübaşı mevkiinde gerçekleştirilen basın toplantısının açılış konuşmasını AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Uzunlar yaptı. Başkan Uzunlar, “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a teşekkür ediyoruz. Yaklaşık 3 yıl boyunca Hükümet Caddesi’nde Prestij Caddesi adı altında Pamukkale Üniversitesi’ne yaptırılmış olan proje kapsamında trafik çift yönden tek yönlü hale getirilmiştir. Bu çalışmalar henüz başladığında AK Parti teşklilatlarımız ile birlikte İl Başkanımız Cüneyt Yüksel bu uygulamanın yanlış olacağını esnaflarımızın zarar göreceğini trafik sıkışıklığına çözüm olmayacağını defalarca duyurmuştur. Ancak o günlerde Kadir Albayrak beni, Cüneyt Yüksel’i ve teşkilatımızı şov yapmakla suçlamıştı. AK Parti’nin 3 yıl önce gördüğü yanlışı, 3 yıl sonra fark eden Kadir Albayrak Başkanımıza Ak Parti teşkilatlarımızın görmüş olduğu doğruya katkı verdiği için teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediye Başkanımızın bu konuyla alakalı bizlere bir özür borcu olduğunu da kendisine hatırlatıyorum” dedi.

“BU YANLIŞI ANLAMALARI NEDEN 3 YIL ALDI?”

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel ise, “Biz bunu defalarca dile getirmiştik. Ama derdimizi Belediye Başkanlarına anlatamadık. Aradan zaman geçiyor ve biz yanlış yaptık diyorlar. Peki çarşı esnafının zararını kim karşılayacak? Seçim kaygısından dolayı mı bu yanlıştan dönüyorlar? Bu yanlışı anlamaları neden 4 yıl aldı? Bunu sorgulamak lazım. Çift yöne dönecek ama kaldırımlar ne olacak? Kaldırımlar çok genişledi. Buradan Kadir Albayrak ve Ekrem Eşkinat’a soruyorum. Neden bu kadar beklediniz? Yaptıkları her iş yarım yamalak” diye konuştu.

ERTAN GENCE

 

 

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR