Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaSİYASETAK PARTİ İLÇE BAŞKANLARI İSTİFA EDİYOR

AK PARTİ İLÇE BAŞKANLARI İSTİFA EDİYOR

AK Parti Genel Merkezinden  Belediye Başkan aday adayı yada meclis üyesi olmak isteyen İlçe Başkanları istifa edebilir talimatı üzerine aday adayı olmak isteyen İlçe Başkanları bugün istifalarını İl Başkanlığına teslim edecek.

AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Uzunlar  bugün istifa ederek Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyesi Aday adaylığını açıklayacak.

AK Parti İl Başkanı Cüneyt Yüksel Süleymanpaşa Belediyesi’ne  aday olursa meclis üyeliğine aday adayı olurum dediği Hüseyin Uzunlar’ın bugün istifasını İl Başkanlığına vererek Süleymanpaşa Meclis Üyeliğine aday adayı olacak.

Hüseyin Uzunlar’dan boşacalacak olan İlçe Başkanlığı’na ise Süleymanpaşa Meclis Üyesi Sezayi Çetin’in atanacağı iddia edilirken, İl Başkanı Cüneyt Yüksel’in bu konuda çalışma yaptığı öğrenildi.

CÜNEYT YÜKSEL YARIN İSTİFA EDİYOR

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel ise Genel Merkez’den gelecek talimata göre yarın istifa ederek Süleymanpaşa Belediyesi’ne aday adaylığını açıklayacak.

HER ZAMAN BERABER ÇALIŞTILAR

AK Parti İl Başkanı Cüneyt Yüksel’in İlçe Başkanlığı döneminden bu yana Hüseyin Uzunlar ile beraber çalışması, iki isim bu kez 2019 yerel seçimlerinde de Süleymanpaşa Belediyesi’ni kazanmak için mücadele verecek.

 

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR