Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMAHMET AKÇAY’DAN ÖZCAN’A ÇOK KONUŞULACAK CEVAP

AHMET AKÇAY’DAN ÖZCAN’A ÇOK KONUŞULACAK CEVAP

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan’ın AK Partiden istifa eden Ahmet Akçay ve Recep Nişancı için ‘Onlar hiçbir zaman AK Partili olamamışlar’ açıklamasına Eski İl Başkanı Ahmet Akçay cevap verdi.

Ahmet Akçay cevabında şu sözleri söyledi; “Mestan beyin demecini okuyunca farkında olmadan gülümsemişim. Çünkü nereden baksanız tutarsızlık. İlk olarak demokratik ülkeyiz isteyen ayrılabilir diyor, sonrasında partili olamamışlar diyerek hangi kritere göre anlayamadığımız bir yargıya varıp hiç AK Partili olamadılar diyor.

Bizim yurt dışı yasağı konulanların, miting meydanına dahi alınmayanların, haklarında soruşturma açılanların partili olup olmadığını sorguladığımız, bunlar  partili olamamış dediğimiz oldu mu hiç? Olamaz da. Kişi kendini nasıl tanımlıyorsa, nerede hissediyorsa öyledir. Sonra itibarlı bir görev yapmaktan nasıl bahsedeceksiniz?

RECEP TAYYİP ERDOĞAN İSMİ TEPKİ ÇEKİYOR GÖNDERMESİ

Kaldı ki geçtiğimiz yerel seçim döneminde kendilerine göre strateji olan “Bu bölge de AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan öne çıkarılınca tepki çekiyor kaybediyoruz. O yüzden “Tekirdağlı Mestan” üzerinden kampanya yapmak seçmenin aklıyla alay etmek değil de nedir? Meseleye böyle bakıp, sonrada ‘Onlar zaten partili olamamışlar’ demek ne kadar samimi Tekirdağlıların takdirine bırakıyorum” dedi.

 

 

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR