Pazar, Temmuz 21, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMADEN Kolejinde Bursluluk İçin Geri Sayım Başladı !

ADEN Kolejinde Bursluluk İçin Geri Sayım Başladı !

Tekirdağ da yıllardır eğitim veren, köklü bir eğitim kurumu olan ADEN okulları 8 Şubat 2020 Cumartesi günü  ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde olmak üzere bursluluk sınavı yapıyor.

2020-2021 eğitim öğretim yılına fiziksel ve akademik olarak tam anlamıyla hazır başlayan Aden okulları, bursluluk sınavında başarı gösteren, ayrıca spor ve sanat alanlarında ilgi ve yeteneği olan öğrencilere çeşitli burs olanakları sunuyor. Yurt dışı eğitimleriyle öğrencilerin dil gelişimlerini sağlamak adına birçok ilke imza atan Aden okulları yabancı dil eğitiminde ilkokuldan başlayarak öğrencilerin birebir yabancı öğretmenlerle iletişim içinde olmasını sağlayarak geleceğe sağlam adımlarla yön veriyor.

Tekirdağ ‘da her yıl yeniliklere ve ilklere imza atan Aden okulları kurucusu Sadık Baş eğitim öğretimin akademik başarının yanında spor ve sanat alanlarında desteklenmesi konusunda ciddi atılımlar yapan eğitimcilerin başında yer alıyor. Sınırlı sayıda öğrenci alacak olan Aden okulları, bursluluk sınavı başvuruları yoğun talep gören okulların başında yer alıyor. Önceliğinin kaliteli ve standartların üzerinde eğitim vermek olduğunu vurgulayan Aden okulları 2019-2020 eğitim öğretim yılının ikinci döneminde tüm öğrencilere ve ailelerine başarıyla süren bir eğitim hayatı diliyor.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR