Pazartesi, Haziran 17, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMADEN KOLEJİ İNGİLTERE’YE ÇIKARTMA YAPTI

ADEN KOLEJİ İNGİLTERE’YE ÇIKARTMA YAPTI

Eğitim alanında yaptığı çalışmaları ile Tekirdağ’da göz dolduran ve veliler tarafından da takdir edilen Aden Koleji yine başarılı bir çalışmaya imza attı ve 55 öğrencisi ile İngiltere’ye çıkartma yaptı.

TÜM İMKANLARIMIZI ÖĞRENCİLERİMİZE SEFERBER EDİYORUZ

Öğrencilerle birlikte İngiltere’ye giden Aden Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Baş, “Sene boyunca verdiğimiz İngilizce eğitimi tamamlamak ve öğrencilerimizin vizyonlarını geliştirmek üzere bu tür çalışmalara ağırlık veriyoruz ve tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. İngiltere ile güçlü bir bağımız ve ciddi çalışma ortaklarımız var. Bunların bize sağladığı tüm imkanlarını öğrencilerimize eksiksiz ve üzerine hiçbir maddi kazanç koymadan aktarıyoruz. Bu çocuklar bizim geleceğimiz ve onlara dünyayı göstermeliyiz daha çok gezmeliler görmeliler ki yönetsinler kıyas yapsınlar birikim yapsınlar” dedi.

TEKİRDAĞ’DA EĞİTİM ÇITASINI YÜKSELTİYORUZ

Aden’in Tekirdağ’da eğitime damga vurduğunu kaydeden Baş, “Biz Tekirdağ da eğitim çıtasını yükseltiyoruz farklı yöntemler metodlar geliştiriyoruz tam 55 öğrencimiz bu aileler için bir maliyet ve fedakarlık yapıyorlar bunu sağlayan şey Ailelerimizin bize inanmasıdır. Zenginlik, statü yada makam değildir Tekirdağ’da bizden daha zengin Veli kitlesinin sahip devlet okulları var. Daha öğrencilerine bırakın yurtdışında eğitimi İstanbul’a götürmeyen özel okullar var. Biz bu çocuklar için çok çalışmak zorundayız ama bilinçli ve onları geliştirecek şekilde olmalıyız. Aden Koleji Tekirdağ’da fark her zaman yaratmıştır ve yaratmaya da devam edecektir. bunun içinde tüm imkanlarını da seferber edecektir” diye konuştu.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR