Pazartesi, Haziran 17, 2024
spot_img
Ana SayfaSİYASET"9 MEGA PROJEMİZ VAR"

“9 MEGA PROJEMİZ VAR”

HABER: ERTAN GENCE

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Tekirdağ genelinde basın mensuplarıyla bir araya geldi ve “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı olursam Tekirdağ’da kahraman olacağım” dedi.

“TEKİRDAĞ HAK ETTİĞİ POTANSİYELE ULAŞACAK”

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan basın mensuplarıyla beraber düzenlediği toplantıda aday olma gerekçelerini ve nasıl Belediye Başkanı planladığını açıkladı. Mestan Özcan, “47 yıldır bu topraklarda yaşayan biri olarak bu şehrin insanlarına hizmet etme fikri beni heyecanlandırıyordu. Bu şehirde yaşayan vatandaşların, esnafın, iş insanların, kadınların, gençlerin yaşadığı problemleri biliyorum. Kendi çocuklarım için hayal ettiğim her şeyi bu şehrin çocukları içinde istiyorum. Tekirdağ çok yüksek potansiyeli olan şehirlerden biri. Ancak bu potansiyeli çok kötü yönetilen bir şehir. Biz bu potansiyeli açığa hep birlikte çıkaracağız. Bizler cesur olmak zorundayız. Cesur olmazsak cesur işler yapamayız. Cesur işler yapamazsak bu şehirde hikayeler yazamayız. Hikaye yazamazsak kahraman olamayız. Biz kahraman olmak istiyoruz. Ben Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı olursam Tekirdağ’da kahraman olacağım” dedi.

“9 MEGA PROJEMİZ VAR”

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı olarak yönetimin hiçbir aşamasında değerlerimden vazgeçmeyeceğim. Bugün nasıl ulaşılabilirsem, yarın da ulaşılabilir olacağım. Tüm paydaşlarımızın söz sahibi olduğu bir platform oluşturarak katılımcı bir yönetim modeli uygulayacağım. Sorunların her zaman çözülebilir olduğu bilinci ile hareket ederek çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyeceğim. Yönetimin her aşamasında şeffaf olacağım. Belediyecilik anlayışımın merkezinde her zaman insan odaklı olacak. Bundan da asla ödün vermeyeceğim. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın diyen atalarımızın sözleri bizlere ışık olacak. Hiçbir hizmet adımından, hiçbir zorluktan korkmayacağım ve her zaman Tekirdağ halkı için cesur adımlar atacağım. Ben bu göreve gönülden talibim. Biz Vizyon Şehir Tekirdağ sloganıyla yola çıkıyoruz. 1059 projemiz var. Bunlar seçim vaadi değil. Seçim vaadi olsaydı şimdiye kadar rahatlıkla önünüze getirebilirdik. İlk önce 1000 projemizi açıklayacağız. Daha sonra şubat ayında 50 büyük hizmetimizi vatandaşımıza duyuracağız. Mart ayında ise 9 mega hizmetimizi yine önce sizlere duyuracağız. 31 Mart seçimleri Tekirdağ’ımıza hayırlı olsun” dedi.

ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR