Tekirdağ Günaydın Gazetesi

2020 YILI ÖNDER ÖNEN’İN YILI OLDU

2020 YILI ÖNDER ÖNEN’İN YILI OLDU
01 Mart 2021 - 16:45

2020 yılı başlarında Tekirdağ Özel Yaşam Hastanesi’ni devir aldığında genç yaşı nedeniyle kendisine şans tanınmayan Önder Önen, yaptığı yatırımlar ve başarılı çalışmalarla Tekirdağ iş dünyasına damgasını vurdu.

Geçtiğimiz yıl zarar eden bir sağlık kurumu olan Tekirdağ Özel Yaşam Hastanesi’ni Önder Önen sürpriz bir şekilde devir aldı. Önder Önen hastaneyi devir aldıktan sonra ciddi bir atak yaparak bölgenin en iyi hekimlerini Yaşam Hastanesi’ne transfer etti. Önen, 2020 yılı içerisinde tüm branşlarda alanında en iyi hekim olan 14 ismi Yaşam Hastanesi’ne kazandırdı. Ayrıca hastane içerisinde bulunan tüm tıbbi cihazlar yenileyerek Tekirdağ halkının hizmetine sundu.

Covid-19 Pandemi süreci ülkemizde ve Tekirdağ’da görüldükten sonra, bir hekim olarak da aktif rol aldı ve süreci en iyi şekilde yönetti. Pandemi sürecinde herkesin işçi çıkardığı dönemde Önder Önen yönetiminde Yaşam Hastanesi yüzde 40 oranında personel alarak Tekirdağ’da istihdama katkı sağladı. ‘Yaşam Değişiyor” sloganıyla yola çıkan Önder Önen yaptığı hizmetlerle Tekirdağlı vatandaşların hastaneye olan güvenini tekrar sağladı.

2020 yılında Yaşam Değişiyor sloganını kullanan Önder Önen liderliğinde Yaşam Hastanesi, 2021 yılında Yaşam Büyüyor sloganıyla Trakya’ya şubeleşmeyi ve yayılmayı hedeflediği öğrenildi. Ayrıca geçtiğimiz yıl Türkiye genelinde en büyük büyüme oranını yakalayan Yaşam Hastanesi Tekirdağ’ın marka değerine de katkı sağlamış oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.