Pazartesi, Haziran 17, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEM100. YIL SPOR BAŞKANI EKREM DAŞDAN TEŞEKKÜR ETTİ

100. YIL SPOR BAŞKANI EKREM DAŞDAN TEŞEKKÜR ETTİ

Tekirdağ’da bir ilki başaran 100. Yıl spor kulübü yönetim kurulu başkanı Ekrem Daşdan ve Yönetim kurulu üyeleri 14 Eylül tarihinde gerçekleştirilen Tesis açılışına katılan, katılamayan tüm protokol üyelerine ve vatandaşlara teşekkür etti.

Bir mahalle takımı olarak yaptıkları yatırım ile dikkatleri üzerine çeken 100. Yıl spor kulübü yönetim kurulu üyeleri, 14 Eylül Cumartesi günü spor tesislerinin açılışını gerçekleştirdiler. Açılış öncesinde tüm protokol üyelerine davetiye gönderen 100. Yıl spor kulübü yönetim kurulu başkanı Ekrem Daşdan ve yönetim kurulu üyeleri katılan katılamayan herkese teşekkür etti. Gerçekleştirilen Açılış Programına ; AK Parti Milletvekilleri Mustafa Yel, Çiğdem Koncagül, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, Gençlik Spor İl Müdürü Ahmet Üzgün, MHP İl Başkanı İlker Yücel, İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı, Tekirdağspor Başkanı Mülahim Kuru, Tekirdağspor’un efsane isimleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Programları nedeniyle açılışa katılamayan Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, CHP İl, İlçe Başkanları ve Milletvekilleri Çelenk göndererek 100. Yıl spor kulübünün yanında olduklarını hissettirdiler.

MUHTEŞEM BİR TESİSE MUHTEŞEM AÇILIŞ

Konuyla ilgili bir açıklama yapan 100. Yıl spor kulübü yönetim kurulu başkanı Ekrem Daşdan ; ‘’100. Yıl spor kulübü olarak uzun süredir üzerinde çalıştığımız tesislerimizin açılışını gerçekleştirdik. Muhteşem bir projeye imza attığımızı düşünüyorum. Bu güzel işin açılışı da muhteşem oldu. Bütün Protokolümüze davetiye vermiştik, bir çoğu yanımızda oldu bir çoğu da önceden planlanmış programları nedeniyle aramızda bulunamadılar. Biz başta 100. Yıl mahallemizin sakinlerine ve Tekirdağ protokolüne açılışımızda bizlerin yanında oldukları için çok teşekkür ediyoruz.’’ Şeklinde konuştu

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR